Sertleşme Problemine Son

Sertleşme sorunu ya da süslü terimiyle Erektil Disfonksiyon (ED) cinsel ilişki sırasında sertleşememe, yeteri kadar sertleşememe ya da sertleşmeyi sürdürememe olarak karşımıza çıkan erkeklere özgü cinsel işlev bozukluğudur. 

Tıpkı Erken boşalma probleminde olduğu gibi Fiziksel ve Psikolojik sebeplere dayanır. Öncelikli olarak kendi kendine teşhis koyma alışkanlığından kurtulmamız gerekiyor. Cinsel deneyim sırasında 1-2 kere sertleşme problemi yaşamak ED’nin varlığına işaret etmez ama habercisi olabilir. ED’nin söz konusu olabilmesi için sürekli tekrarlar durumda olmalıdır. 

Altta yatan sebepler ilerleyen yaşlarda hayat konforunu elinden alabilecek kadar önemli sonuçlar doğurabilir. Öte yandan bakıldığında erkeğin içinde bulunduğu dönemsel ruh halleri de tetikleyici rol oynayabilir. İşte tam da bu yüzden uzman hekim kontrolünden geçilerek sorunun tespit edilmesi tavsiye edilir. 

Peki o zaman SPS kitabını neden hazırladım? Ne işe yarıyor? 

Yaştan bağımsız olarak hemen hemen her erkek hayatının belirli dönemlerinde ED ile yüzleşir. Ne yapacağını, kime danışacağını bilemediği durumlar ortaya çıkar. Bizzat kendim ve yakın çevremdeki arkadaşların yaşadığı sorunlarla karşı kaşıya kalmak senin de ağırına gidebilir. Kontrollerimi oldum ve fiziksel sorun olmadığını öğrendim. Sonrasında hayatımda yaptığım değişikliklerle ED’nin üstesinden geldim. Sonra “Kankam”’da benzer sorunla karşılaştığında aynı yolu izledi ve ED’yi tarihe gömdüğünü söyledi.

Kitapta doğal olmayan hiçbir çözüme yer vermedim. İlaç ya da reçete yazmak doktorların ilgi ve bilgi alanına girer. Çevrende de sana “Şu hapı al, bu ilacı kullan” diyenler olursa görmezden gel. 

Sinirsel tahribat vb. gibi ileri düzey fiziksel rahatsızlıkların var olup olmadığını anlamak ancak uzman hekim kontrolüyle mümkündür.   İleri düzeydeki psikolojik sorunlar yine ancak uzman psikologlardan destek alınarak çözülebilir. 

Ancak ortada bir gerçek var ki çoğu erkek tercih ettiği yaşam standartlarından ötürü genel ve cinsel sağlığını bilinçsizce tahrip ediyor. Kitabın ortaya çıkması da benzer hikayeye dayanıyor. 

Mesleğim masa başında stresli hayat yaşamamı zorunlu kılıyor. Sertleşme problemi ile yüzleştiğimde aklıma hemen “kankam” ve “internet” seçenekleri geldi. İnternet’i kurcaladığımda genel sebepler hakkında bilgim oldu. Ama olmaz olsaydı! Takip eden günlerde, ne zaman arama motoruna girsem ekranın sağında solunda “mucizevi hap” tavsiyeleri okumaya başladım. Maillerimi kontrol ederken abartısız her gün 5 tane hap tavsiye maili görüyordum.   Pazarlama ve reklam sektörü kendini aşmış, o dönemden sonra telefonuma düzenli olarak “mucizevi hap ya da haplar” ile ilgili SMS’ler gelmeye başladı. 

Bombardıman insanın kendisini daha da kötü hissetmesine yol açıyor. Konu “Erkeklik” ve “iktidar” olduğunda akıl iyimser düşünmekten uzaklaşıyor. Geçici çözümlerle günü kurtarmayı sağlığımızın da önüne koyduğumuz dönemler olabiliyor. Halbu ki çözüm karışık ve uzaklarda değil. Hayatımızda yer alan rutinlerde değişiklik yaparak huzurlu ve mutlu cinsel hayata kavuşabiliyoruz. Kitabımda yer verdiğim bilgilerle senin de başarıyı yakalaman mümkün.

Kitapta Neler Var? 

Masa başı, sabit bir yerde ayakta ya da direksiyon başında saatlerini geçiriyor olman seni ED ile yüzleşmekten alı koymaz. Mesleki şartlar, edindiğin alışkanlıklar, uyguladığın yanlış yöntemler ve hayatında yer verdiğin etkenler toplu halde ED ile sonuçlanabilir. Kitapta tüm bunları ele alarak genel sağlığını iyileştirirken ED’den nasıl kurtulabileceğini ele aldım. Aşağıda SPS (Sertleşme Problemine Son kitabından bazı başlıklara yer verdim. 

 • ED Hakkındaki Gerçekler
 • ED’nin Sebepleri
 • Kan Dolaşımının Önemi
 • Özeleştiri
 • Kan Dolaşımını İyileştirmek
 • Uzak Durman Gereken 10 Düşman
 • Kan Dolaşımına İyi Gelen Besinler
 • Zihni Temizlemek
 • 21 Günlük Eylem Planı
 • 21 Günden Sonrası

Amacım; çözümü mucizevi haplarda aramanın önüne geçmek. İçeriğini bilmediğin, prospektüsünde onlarca yan etkisinin olduğu gördüğün geçici çözümlerden uzak durarak doğal yollardan ED’yi yenebileceğini bilmeni istiyorum. Arama motorunda “sertleşme”, “sertleşme problemi” , “sertleşmesi için ne yemeli” vb. gibi kelimeleri arattığında bulunan sonuç sayısı aslında ne kadar büyük bir Pazar payının olduğunu ortaya koyuyor. Ben arattığımda bu sayı “1.500.000 sonuç bulundu” şeklindeydi. Pazar payı bu kadar yüksek olduğuna göre geçici çözümlerin de neden dayatıldığını anlamak zor olmasa gerek.  

Hediye Kitap: Kadınını Mutlu Et 

Kadın cinselliği hakkında bildiklerini değiştirebileceğini düşündüğüm kitabı partnerine doyumsuz bir ya da birkaç orgazma yaşatmak için kullanabilirsin. ED süresince kullanabileceğin gibi ED sonrasında da kadını orgazma götürebileceğin yöntemleri anlattım. 

Sevişmenin sadece bacak arasında gerçekleşmediğini kabul ederek işe başlamayı öneriyorum. Filmlerde görülen pozisyonların Erkek Ego’sunu tatmin etmekten öteye gitmediğini hepimizin kabul edeceğini düşünüyorum. Film sektörünün bilinçaltımıza kazdıklarının sadece erkek orgazmına hizmet ettiğini görmüşsündür. Peki kadınlar orgazma olamadıkları halde fedakarlık yapıyorlarsa, orgazma ulaştıklarında neler olabileceğini tahmin edebiliyor musun? 

Araştırmalara göre her 4 kadından ancak 1 tanesi gerçek orgazma ulaşıyor. Diğerleri “orgazm taklidi” yapıyor. Şahsen kandırılmak benim hoşuma gitmez… Senin? 

İçerikteki bilgiler hiçbir uzman ya da doktor tavsiyesinin önüne geçmez. Tamamen bilgi vermek amaçlı olarak hazırlanmıştır. İçeriktekileri uygulayıp, uygulamamak tamamen senin kendi kararın olacaktır. Satın almayı kabul ettiğinde yazarın profesyonel danışmanlık yapmadığını kabul etmiş olursun. Kitaptaki bilgilerin kullanılmasından doğacak maddi ve manevi zararlardan feragat ettiğimi bildirmek zorundayım. Bildirimi burada da yaptığım için bunun iade sebebi olarak kabul edilmeyeceğini bilmeni isterim.

 

Kullanıcı Yorumları

Ben hiç bu açıdan düşünmemiştim. Basit ama etkili yöntemlerle ilerleme kaydediyorum. Teşekkürler

Sinan Y.

Bir kitap mı sorunu çözecek diye tereddütlerim yok değildi hani. Doktor kontrolüne giderek fiziksel bir sorun olmadığını öğrendim. Kitabı aldığımda verilen öneriler çok mantıklı geldi ve uygulamaya başladım. Hem problem düzelmeye başladı hem de genel sağlığım düzene girdi.

Fatih S.

* Feragatname: Yukarıda gördüğünüz yorumlar kişiseldir ve bir otorite yorumu anlamını taşımamaktadır. Kitapta yer alan program ve uygulama sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Şimdi Fırsat Zamanı

İkili Set Kampanyalı fiyat! Erken Boşalmak Tercihtir 239TL + Sertleşme Problemine Son 189TL = 428TL yerine 299TL

Üçlü Fırsat

İkili Set Kampanyalı fiyat! Erken Boşalmak Tercihtir 239TL + Sertleşme Problemine Son 189TL + PB Formülü üyeliği 179TL = 607TL yerine 399TL

Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen OdaklıPazar Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı, Banka Kartı, BKM Express, Sofort, Giropay ve Ideal yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA e-kıtabı indirebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Eğer Havale/EFT veya PTT yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) e-kitabın indirme bağlantıları mail adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Kitabı hangi yollarla satın alabilirim?
Programı şu seçeneklerle satın alabilirsin. Kredi Kartı, Banka Kartı veya BKM Express ile ödemelerde teslimat otomatik olarak ve anında e-mail yoluyla gerçekleşir. EFT/Havale ve PTT yoluyla ödemelerde OdaklıPazar onayladıktan sonra teslimat gerçekleşmektedir. Haftasonu ve tatil günlerine denk gelmez ve ödeme dekontunu veya bilgisini OdaklıPazar şirketine iletirsen 10-15 dakika içinde kitap teslimatı gerçekleşir.

 

 • Kredi Kartı
 • Banka Kartı
 • BKM Express
 • EFT/Havale
 • PTT Bank
Kredi kartıyla ödemede kart bilgilerim güvendemi?
Kart bilgilerinin güvenliğini OdaklıPazar garanti eder. Güvenlikten yana hiçbir sıkıntı yaşamayacağına dair için rahat olsun. Profesyonel bir şirketle çalışıyoruz.
Taksitli ödeme seçeneği var mı?
Kredi Kartlarına 9 taksit imkanı vardır.
Yurtdışında yaşıyorum, nasıl ödeme yapabilirim?

Yurtdışından ödeme yapabilmek için OdaklıPazar ödeme sayfasında bulunan ödeme seçenekleri arasından “Kredi Kartı/Banka kartı ile ödeme” seçimi yapmalısın. Gece yarısı olsa dahi e-kitabı ödeme sonrası hemen indirebilirsin. Ayrıca bulunduğun ülkeye göre Sofort, Giropay ve Ideal ödeme altyapıları da mevcut.

Bunların dışında sorularım var?

Aklına takılan tüm soruları buraya tıklayarak mail yoluyla bize iletebilirsin.